05.10.2023

Новий ІСЕ66 RS вже на етапі будівництва




ICE 66 RS народився в результаті співпраці між Micheletti + Partners для внутрішнього та зовнішнього дизайну та Farr Yacht Design для водних ліній.

Елегантний і високопродуктивний новий 66-футер від ICE Yachts нагадує лінії сучасних суперспортивних автомобілів з автомобільного світу. Інноваційна ламінована поверхня з вуглецевого скла з повним вуглецевим покриттям дозволяє поєднати жорсткість цього матеріалу з властивостями природного поглинання вібрації завдяки системі одноетапної інфузії. Навіть палубне обладнання відображає душу човна: фактично, він оснащений карбоновим такелажем EC6 і карбоновою щоглою.


Ця яхта має загальну довжину 19,90 метрів і має 4 каюти під палубою з високим рівнем налаштування. Перші два екземпляри будуть у воді до травня 2024 року.

«Ми хотіли співпрацювати з найкращими дизайнерами на ринку, щоб гарантувати легкий, швидкий, конкурентоспроможний і водночас зручний човен. Найкраще на ринку, щоб вивести верф Made in Italy на міжнародний рівень. Ця лінія не хоче замінити існуюче виробництво, але буде підтримувати його, звертаючись до громадськості, яка цінує міцність і продуктивність ICE Yachts, але шукає більш футуристичний дизайн", - заявив генеральний директор Ice Yachts Марко Малгара.


«Ми думали, що зустрінемося знову і знову розпочнемо новий проект, концепцію, де легкість і дизайн грають з новими формами. Ми думали, що ICE міг би стати правильною площадкою для експериментів. Виклик великий, тому що човни від 16 до 24 метрів є найскладнішими. Вони великі, але не дуже», – прокоментував Лучіо Мікелетті. «Нам потрібно поєднати ефективність, комфорт і практичність в обсягах, які ніколи нічого не видають. І звичайно, як і на всі човни, на них має бути приємно дивитися. Я намагався залишатися чистим, не додаючи нічого, що не є корисним і функціональним для екстер’єру, і в якості винагороди отримати відчуття простору та яскравості в інтер’єрі, який також дуже практичний. Результат інноваційний, але не безкоштовний. Я задоволений тим, що вдалося досягти зовні і всередині».


Технічні характеристики ICE 66 RS:
Довжина 19,90 м
Довжина по ватерлінії 18,50 м
Максимальна ширина 5,70 м
Осадка 3,35 м
Водотоннажність 26 000 кг
Грот 152 м2
Стаксель 124 м2
Генакер 454 м2

ICE Yachts

Источник: sailbox.in.ua

14.09.2023

Ножі для виживання від Ganzo

 Ножі для виживання від Ganzo фото

Іноді буває складно точно визначити, який ніж підпадає під категорію для виживання. Найчастіше до цього типу відносять тільки моделі з нескладним клинком, оскільки їх конструкція має підвищену міцність, хоча можна зустріти і складні вироби, які відрізняються більш товстим лезом і рядом дрібних модифікацій, що підвищують функціональність інструменту. Однак незалежно від типу конструкції ніж для виживання повинен мати головну якість – ефективно протистояти складним викликам, з якими доводиться стикатися людині в екстремальних умовах.

Вибрати найкращий ніж для виживання, який однаково добре справлятиметься з роботою різного типу – складне завдання, оскільки можливості інструменту не безмежні і залежать від безлічі нюансів. Оптимально мати в колекції кілька інструментів із різними характеристиками, щоб бути готовим до будь-якої ситуації.

Для вибору відповідного ножа достатньо уявити сценарії, в яких вам знадобиться інструмент.

Моменти, які потребують особливої уваги:

Умови використання. Клімат, температура повітря, тип рослинності – чинники, яких слід підготуватися заздалегідь. У вологому середовищі прийдеться рукояти з протиковзними текстурованими накладками, що зменшують ковзання у вологій долоні. Для роботи з деревиною ефективні товсті та довгі мечі.
Досвід. Початківцям немає сенсу вибирати моделі зі специфічною, що вимагає спеціальних навичок у заточуванні формою клинка та вироби з вибагливої до догляду сталі. На початковому етапі оптимальним вибором буде ніж з недорогої нержавійки, яка має збалансовані якості: ефективний різ, стійкість до корозії та довговічність.
Кількість інструментів у наборі. Більшість користувачів воліють класичний ніж - гострий клинок зі зручною рукояттю і нічого більше. Але в похідних умовах одного леза може бути замало. В екстремальних умовах можуть врятувати функціональні доповнення у вигляді стропоріза, кресала, відкривалки для пляшок та інших модифікацій, якими оснащуються багато сучасних ножів.

Узагальнюючи характеристики ножів для виживання, важливо, щоб меч був міцним і досить довгим для зручної рубки дрібних гілок, але не громіздким. Оптимальний матеріал клинка – зносостійка нержавіюча сталь, яка стійка до ударів і легко піддається заточенню за допомогою портативної точилки. Рукоятка має бути виготовлена з термостійкого матеріалу. Деякі виробники досі випускають виживальні моделі з рукояттю з дерева, але це виключно колекційні вироби, які є непрактичними в похідних умовах. Вибирайте інструменти з шорсткою рукояткою, яку зручно утримувати, та звертайте увагу на її довжину – надійний хват гарантований лише в тому випадку, коли всі пальці вільно поміщаються на рукояті.


Джерело

09.09.2023

Легендарна Яхта Ікар: навколосвітня подорож

 Легендарна Яхта Ікар: навколосвітня подорож фото

9 вересня ♥️Миколаїв святкує День міста. А чи знаєте ви, що рівно 36 років тому цього дня вирушила у навколосвітню подорож ⛵яхта "Ікар", спроектована студентським конструкторським бюро тодішнього Миколаївського кораблебудівного інституту.

Великий похід тривав 327 днів: з вересня 1987 року до липня 1988 року.

"Ікар" стартував з Миколаївського яхт-клубу і вирушив до Босфору, а потім - до Гібралтарської протоки. Він пройшов повз Африку, Тасманію, мис Горн. Далі попрямував до Середземного моря і Миколаєва. Усього "Ікар" пройшов 31000 миль і витримав випробування трьома океанами - Атлантичним, Індійським та Тихим.

Цей навколосвітній маршрут вважають найскладнішим. Проте наш "Ікар" здолав його менш ніж за рік і став першим вітрильником з країн Східної Європи, який обійшов земну кулю. У нашому місті живуть неймовірні люди.


Декілька цікавих фактів:

Технічні дані
Оснащення — кеч
Довжина — 16 м
Ширина — 4,38 м
Осадка — 2,55 м
Водотоннажність — 25 т
Площа парусів — 150 м²
Матеріал корпусу — сталь (зовнішня обшивка), бакелітова фанера (внутрішня обшивка)

Команда
Борис Немиров, капітан;
Анатолій Кузнецов, старпом;
Олександр Кузнецов, помічник капітана;
Станіслав Черкес, помічник капітана;
Андрій Марков, радист, механік, електромеханік;
Олександр Плякін, інженер-океанолог, матрос;
Володимир Тєрняк, боцман, парусний майстер;
Сергій Прусов, лікар (повернувся до дому з Канарських островів на початку плавання);
Борис Яковлєв, штурман (повернувся до дому з Канарских островів на початку плавання).

Походи
В 1987–1988 роках за 325 ходових діб яхта пройшла 31 000 миль навколо світу з заходами на Канарські острови, Тасманію, навколо мису Горн, відвідала острів Святої Олени.
В 1992 році яхта як почесний гість брала участь у міжнародній гранд-регаті «Колумбус-92», присвяченій 500-річчю відкриття Америки Христофором Колумбом. Уперше під прапором незалежної України був здійснений похід в Нью-Йорк і назад. За 182 дні пройдено 15 000 миль.
У 2000 році яхта, єдина від України, брала участь у регаті «Третє тисячоліття під вітрилами», яка більше відома під назвою «рейс-2000». З Генуї — в Бостон, звідти в Канаду та до Голландії.


Джерело: sailbox

27.08.2023

Вітрильні човни майбутнього: Flax 450

Відомі архітектори чи молоді інженери з неприборканою креативністю погодилися привідкрити нам свої жорсткі диски та поділитися технологічними, розумними або відверто футуристичними проектами, коротше кажучи, змусити нас трохи помріяти!

Окрім незвичайного і привабливого дизайну цього човна, доступного в індивідуальній та клубній версії, інноваційний і навіть потенційно революційний підхід до розрахунків, та пов'язаний з ним процес будівництва є інноваційними. Ідея полягає в тому, щоб збудувати з композиту, але без форм і без витратних матеріалів.

Човен виготовлений із біокомпозитних панелей, надрукованих на 3D-принтері або ламінованих, які приклеєні до алюмінієвої конструкції. Ця структура розраховується за допомогою алгоритмів нового покоління, які використовують топологічні обчислення, логіка яких є субтрактивною, а не адитивною...

Тож це стає цілком технічним, але ми пам'ятатимемо, що отримана структура теоретично легша за рівної стійкості та ідеально адаптована до основної ідеї Тібо Лекарпантьє та Корантена Ле Руа. Два молоді інженери та військово-морські архітектори, партнери фірми Ox Eye, спроектували цілу низку вітрильників, що відповідають цьому новому дизайну. Захоплюючий!

22.08.2023

Виготовлення шевронів

Вся продукція виготовляється з якісних матеріалів за допомогою сучасної машинної вишивки. Це забезпечуює високу якість кінцевого продукту, довговічність і зносостійкість. До цього всього можемо додати різні тканини: олива, піксель, хижак, чорний, койот тощо, можливість індивідуального дизайну, складськи запаси і оперативну відправку.

Шеврони Збройних Сил України, шеврони Національної Поліції України, шеврони Національної Гвардії України, шеврони капеланів, медиків і волонтерів, патріотичні шеврони.